YITIEN Chronicles

YITIEN Chronicles oyna, YITIEN Chronicles oyunu, YITIEN Chronicles üçretsiz oyna, YITIEN Chronicles indirmeden oyna, YITIEN Chronicles webde oyna

Üçretsiz Yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen MMORPG oyunu Yitien 3D grafikleri ve detaylı içeriğiyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. R2 Games tarafından İngilizce olarak yayınlanan oyun Heaven Sword and Dragon Sabre isimli Çin efsanesinden esinlenerek geliştirilmiş olup Uzak Doğu kültürünü yansıtmaktadır.

YITIEN Chronicles

YITIEN Chronicles

 

Warrior, Sword Dancer ve Healer olmak üzere farklı uzmanlık alanlarına ve yeteneklere sahip 3 ayrı sınıf seçeneği bulunan Yitien’de her sınıfı için erkek ve kadın olmak üzere 2 farklı karakter seçilebilmektedir. RPG özelliklerini taşıyan oyunda karakterinizi silah, zırh ve takı gibi eşyalar ile donatarak saldırı ve savunma efsun deyerlerini yükseltebilirsiniz.

 YITIEN Chronicles oyun özelikleri: Oto navigasyon, pet ve binek sistemi gibi klasikleşen bir çok özelliğin de yer aldığı oyunda Fate “kader” sistemi ve Fish”balık tutma” etkinliği gibi benzerlerinde pek rastlanmayan özelliklerde bulunmaktadır. (Yani özel eventlerde Verilen özel özelikler)

Oyun kayıt, Ve oyuna giriş işlemlerini alt butondan yapabilrisiniz şimdiden iyi oyunlar dileriz.

oyuna giriş

oyuna giriş

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*