Wslik Pvp Serverler

Wslik pvp Serverler

 

Methaba metin2 türkiye genel kullanıcıları. bildiginiz gibi pvp serverlarda daha basit daha kolay karakterler oluşturulmakta. bunların çogu üçretli şekilde yapılmaktadır üçretli şekilde olan wslik pvp serverler.

genellikle orantısı yüksek olan zırh, silah, kalkan, ayakkabı, kolye, küpe ve bilezikten oluşmaktadır. genelde efsun degerleri 5,10 olan wslik itemleri editli serverlerde ise 20, 30 ,40 ve bu rakamların üzerinde oluşmaktadır, genellikle bilincli kullanıcılar, kücük yaş gurupları gibi oyun oynayamadıkları için vakitleri kısıtlı oldukları için wslik serverler site markettinden özel efsunlu itemler satın almaktadırlar. amac günün yorgunlugu sitresi atmak için oyuna girip 1 saat arkadaşları ile wsl ler atarak günün yorgunlugunu bu tür kullanıcılar gideriller.

peki kücük yaştaki guruplar nasıl wslik itemler yaparlar wslik serverlerde item yapması basittir. genellikle itemler marketlerde satilir 2  3 saat içerisinde kolay bir serverde item yapmak zor degildir lakin üçretli item alan kişilerle boy ölcüşemezler. wsligin amacı güç gösterisidir benim için ama farklı guruplar için farklıdır. 2018 yılında wslik serverler daha güzel bir hal alacagını umuyorum  konu kaynagı alıntıdır adres.

 

{kaynak link} http://wslikserverler.net

 

Bir önceki yazımız olan TitanMT2 başlıklı makalemizde titanmt2 indir ve titanmt2 kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*