World of Tanks Futbol Musabakası

Merhaba world of tanks severler bende bu oyunun tutkunu olarak dünya kupası 2014 için world of tanks`ı hazırladıgı wot futbol sahası

wot android sürümden sonra etkinleştirdigi en güzel etkinlik oldugunuz az evel oyun oynarken anladım. Oyun 6 kişi ile oynanıyor 6 kişinin 3`ü karşı rakipde yer almaktadır yani kırmızı tanklar hedef karşı sahaya ateş ederek topu kaleye sokmak maçta taç, korner, penaltı gibi hiçbirşey söz konusu yok hakemde yok karşı rakip tanklarının sadece hasar olarak paletlerini kıra biliyoruzoyundan resimler çektim sizlere paylaşacağım bildiginiz gibi world of tansk hileleri internette baya geziniyor bu hilelerden birisini metin2 turkiyeye ayit 3d oyunlar katagorisinde sizlere paylaşmıştık. lag hariç şuan için bir hilenin olmadıgını anlamış bulunmaktayım buda benim 1 yılı aşkın world oynadıgım için gözlemlerim sonucu oluştu internet üzerinde kendi sitemiz dahi hilesini bulamadım varsada ben bilmiyorum. daha önce paylaştıgımız world of tanks müretebat yetenekleri için konular paylaşmıştık konular hakkında konuda paylaştıgımız url den yola çıkabilrisiniz. world of tanks`ın hazırladığı futbol şolenini sizlere haber katagorimziden paylaşmıştık futbol hakkında deneyimler kazanılanlar herşey bir bir anlatmakta görev etkinliginde neler var göz atalım. sitemizde world of tanks için oyun girişi hazırlamıştık 1 yıl önce oyunu oynamak için resimlerin altına oyna btonu ekleyecegim oradan oyuna giriş yapabilirsiniz.

wot-futbol-munsabakası

wot-futbol-resmi

wot-futbol-beraberlik

Evet arkadaşlar oyun sonunda 1-1 lik oyun skoru ile berabere kaldık aslında 3 gol atmamız gerekiyordu görev içim 500 gümüş paralık oyun ödül veriyor beraberlikte oyunda 3 kişi oynuyoruz kım gol atarsa atsın herkesin hanesine 1 gol işaretleniyor 3 tur oyun oynadım oyunuda laptop dan oynuyorum ısınıyor fazla durup güzel kareler alamadım bunlar ile yetinecegiz artık güzel bir etkinlik dün wot`a girerken güncelleme başladı nedenide bu aktiviteyniş wot kulanıcılarına bu konum armagan olsun şimdiden iyi oyunlar görevler dilerim.

oyuna giriş

oyuna giriş

 

Bir önceki yazımız olan Kızıl ordu 2 isim değişikliliğine gitti yeni isim ise - Red Crucible 2 başlıklı makalemizde ABLE ARCHER ve RED CRUCIBLE 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*