UNITED ELEVEN

UNITED ELEVEN online oyna, UNITED ELEVEN oyna, UNITED ELEVEN oyunu oyna hakkında genel bilgiler oyun yetenekleri

UNITED ELEVEN

UNITED ELEVEN

Nexon tarafından yayımlanan United Eleven yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz online futbol menajerlik oyunudur. Türkçe dahil 8 farklı dil desteğiyle free2play olarak hizmet veren oyunda 60.000’den fazla FIFPro lisanslı futbolcu seçeneği bulunuyor.

Takımınızın yöneticisi olduğunuz oyunda devasa futbolcu havuzu içerisinden istediğiniz özelliklerdeki futbolcuları takımıza transfer edebilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Gerçek isim ve profilleriyle karşımıza çıkan futbolcuların oyun içi pozisyonları ve çevresindeki futbolcular ile olan uyumu gibi bir çok detay takımınızın başarılı olmasında büyük rol oynuyor.

Oyun içiersinde takımınızı geliştirip takımlar arasında yapılan musabakalarda kazandıgınız paralar ile takımızını geliştire birlisiniz daha güçlü iyi yetenekli futbolcular satın alıp herkese meydan okuyabilirsiniz.

 

oyuna giriş

oyuna giriş

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*