Türkiye Pvp Serverler Oynuyor

Pvp serverler Türkiye de tüm heyecanı sürüyor. Private server oyunlarının en güzel yanı çok emek harcamadan daha az iş ile daha çok eğlence imkanı sağlamasıdır. Pvp serverler bir çok çeşiti içinde barındırmaktadır. Size uygun olanı seçerek eğlenceli pvp server oyunlarına girebilirsiniz. Editsiz pvp serverler size herkesin eşit olduğu bir ortam sağlar, gm bedava editli pvp serverler genelde gm serverdir, edit yapmaya imkan veren ve bazı özelliklerin kullanımına da izin verir.
Metin2 pvp serverlar oyunu olduğu gibi silkroad private server , knight server tanıtımı da size göre olabilir. Bilgisayarda oyunların uzun uzadıya sıkıntısından bıktıysanız. Birde bunları denemenizde fayda var diye düşünmekteyim. Heyecanlı çekişmeli ve çok eğlenceli bir ortam yakalayabilir yada oyuna direk olarak arkadaşlarınla girebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bedava olarak oynanabilmektedir.
Bilindiği üzere son bir kaç yıldır pvp oyunlara ilgi oldukça artmaktadır. Bunun sebebi artık dahamı sabırsız olduk bilinmez ama oyun sektöründe artık bu kategori de yerini aldığını düşünüyorum. Her zaman insan oğlu en iyisini istemekte ve aramakta, doğa gereği normaldir. Fakat o kadar bir pvp çöplüğü oluşmaya başladıki artık dur diyeceklerini sanıyorum.
Evet her oyunda olduğu gibi insanlar yanlız kaldığı sürece bir oyunda amacına ulaşamaz. Zaten bu hile yapanların çoğu bu tipler değilmidir. Oysaki ne gerek hile hurdayla uğraşmaya aç bilgisayarını al kahveni otur başına gir pvp oyununa arkadaşlarınla eğlenmene bak haksız değilim sanki bu konuda.
Metin2 pvp oyunuda böyle zaman ölsün vakit geçsin gibi hesaplarla girdiğiniz oyunlarda arkadaşlarınız olur. Ve tatlı oyun çekişmesine bağlı düşmanlarınızda. Oyunda belki gerçek hayatta olamadığınız kişi oluyor asosyal biri iken sosyal biri olup aranan kişi oluyorsunuz. Bence gerçek hayatta sosyalliğe önem vermek daha önemli bu yüzden herşeyi ölçüsünde bırakmak daha mantıklı görünüyor.
Bir yazar olarak görüşlerimi aktarıyorum; hem tanıtım hem sunucu konusunda baya bir internet çöp tutkunu olduk gidiyoruz. Sonunda pvp serverlar oyunları ne olur kapanır veya devam eder bilinmez, fakat artık bu serverler oyunları daha profesyonellerin eline geçmek zorunda. Saldırgan ve hilekar bir tutumda bulunmak sanal alem için gerçekten gereksiz konulardan. Sonuçta herkes ekmeğini bir şekilde kazanacak. Kötü düşünenler sonunda bu kapıldığı olguda eriyip küçülecekler.
Online oyunlarda pvp server seçeceksiniz. Ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Öncelikle nasıl bir oyun olsun yenimi açılmış olmalı, uzun zamandır açık bir sunucu mu olmalı buna karar verdikten sonra. varsayalım yenilerden seçeceksiniz. 5 oyun listesi yapacaksınız. Bir gününüzü belki buna ayırcaksınız ama iyi bir oyun seçme imkanı bulmuş olacaksınız.
Örneğin metin2 pvp serverler den bir private oyunu seçtiniz. Şimdi her oyuna 1 er saat ayırarak ortamlara bakın. Bu kentte iyi bir kafe aramak gibi düşünebileceğiniz durum. Oyunlardan size en uygunu, özellik ve arkadaş ortamı ve hile kullanımına göre bir sıralama yapın ve oyuna giriş yaparak artık bu servermiydi diye düşünmeden eğlencenize bakmanızı tavsiye ederiz. İyi oyunlar pvpersler.
En iyi oyunları bulmak artık çok zorlaştı, hem bilişim, hem serverlar pvp sunucu sahipleri yenilikler konusuda artık takip etmede zorlanır hale geldi. Bu yüzden anlık eğlence konusu olduğunu unutmadan oyun tutkusunu gerçekleştirelim ve zararsız bir birey olalım.
Peki Pvp serverler ne demektir?
İnsanlar bilgisayarla tanıştığı ilk günden itibaren devamlı bir gelişim içinde olması için bilgisayarları geliştirdi, yeni özellikler kattı. Bu bilgisayarla 3 5 işlem yaparken günümüzde saniyede milyonlarca işlem yapmaya başladı. İnsan oğlu aç gözlü diye boşuna dememişler; Gözü doymayan bizler dahada iyisini hep en iyisini istedik durduk. Sonuç olarak tarih boyunca bu tavrımız bilgisayarlara yaradı insanlık için vazgeçilmez oldu. Fakat artık tek başına bilgisayar birşey anlam etmiyordu. Bu yüzden başka bir kişinin kullandığı bilgisayara bağlanmak gerekliydi.
Bu şekilde de ağlar kurulmaya başlandı, internet sanal alemi kuruldu, her eve girdi. Artık neredeyse bundan kimsenin kaçamıycağı bir teknoloji ağı oluştu. Bir çok hizmetin bulunduğu bu internet ağında oyunlar yapılmaya başlandı. Oyunlar öncedende vardı fakat internet üzerinden oynamak çoklu oyuncu halinde eğlenceyi yaşamak çok farklı bir duyguydu. Counter Strike oynamayan yoktur; Biz bunu ağ oyunu olarak halen günümüzdede oynamaktayız. Fakat çok şey değişti, kıtalar arası savaşlar, sanal smilator oyunları, gerçek zamanlı bir çok oyunlar, bilgisayarımızda sadece parmaklarımızın ucunda.
Bu günlerde artık oyunların bile hızlandırımışını istiyoruz. Bunuda özel bir sunucu ile yapmak mümkün oluyor. Pvp serverler oyunları bu noktada gözümüze çarpmakta.

metin2 pvp serverler

pvp serverler,pvp serverlar

Nedir bu dersek, Örneğin metin2 oyunu için konuşalım. Normalde bu oyunun resmi sunucusu var. Fakat oyun kurdları o kadar işi ilerlettiki tıpkısının aynısını lisansiz yolla veya reklam olsun diye atılan örnek sunucularla geliştirdiler. 3. şahıs biri bu şekilde oyun sunucu dosyalarına erişerek oyunu kurmaktadır. Ufak bir kurulumdan sonra özel sunucu hazır. Kendi sitesine giderek bu oyunu pach doosyalıyla indirip oyuna bağlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Subway surf indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yorum

  1. kardeşim nerden girilıo

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*