Titan Savaşları

Soul of Heroes, War of Glory, King of Swordsmen gibi oyunların yapımcılığını ve yayımcılığını yapmış olan Çin merkezli olan COG Publish Limited tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Titan Siege’in Türkçe versiyonu olan Titan Savaşları ArkArena yayıncılığında oyun severler ile buluşuyor.

titan savaşları

titan savaşları

Oyunun içerisinde standart RPG özelliklerin yanı sıra, haftalık olarak yapılacak olan Kale Savaşları ve şehirleri ele geçirmek için Gemi Savaşları yapılacak. Klanlara özgü günlük etkinlikleri ile özel bir Klan Ağacı sistemi, çok sayıda zindan ve her an sizi bir maceraya sürükleyecek olan  Totem sistemi ile ister tek başınıza, isterseniz klanlar ile birlikte hareket ederek farklı maceralara atılabileceksiniz.

 

Savaşa Yön Veren Karakterler ve Egitim sistemleri

Devasa çarpışmaya, Savaşçı, Büyücü, Şifacı, Summoner, Katil ve yakında dünyamıza katılacak olan Okçu sınıf ile girebileceksiniz. Her biri farklı özellikleri ile ön plana çıkan bu karakterler görünümleriyle de birbirinden ayrılmakta.

Bunun yanı sıra oyuncular meslek sistemi sayesinde devasa mancınık, koçbaşı, mamut, akrep gibi yardımcı araçlar yaparak bu araçlara binerek ve kontrollerini yaparak savaş içinde yer alabilecekler.

Not: Arkadaşlar kapalı beta açılıştır bilginize.

oyuna giriş

oyuna giriş

Degerli arkadaşlar oyuna başlat butonundan oyuna kayıt işlemi gercekleştire bilirsiniz indirme linkleride mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*