Telefon Oyunları

Akılı telefonlarımız (android işlemcili telefonlarımız) Tabletlerimiz ve Bilgisayarlarımızda Oynaya bilecegimiz 3d,2d alt yapılı android uygulamalı telefon, Mobil ve tablet oyunları

Android işlemcilerde oynanan ve telefonlarımızda oynadığımız Güzel oyunları Burada Bulabilrisiniz. Telefon oyunları oynamak için neler yapmamız gerekiyor.

telefon oyunları

telefon oyunları

Eskiden bildiginiz gibi Android işlemciler Çıkmadan önce Normal ceptelefonlarımızda Normal çep telefonu oyunları oynardık tetris gibi balon patlatma gibi Şimdi Android işlemcili oyunlar ve tabletler Çok yaygınlaştıgı için bu işlem için internet üzerinden apk lar indirerek Telefonumuza kurarak cok güzel oyunlar oynamaktayız bunlardan Birisi subway surf oyunu Oyun dünya çapında Çok oynanan Ünlü bir oyun ve oyunu türkiyede Türkçe subway surfers olarak Türk Kullanıcılarına Googla Player den İndirme izni verielrek Yüzbinlerce Kullanıcıya indirtildi ve herkes bu oyunun muptalası oldu Hemen hemen oyun severlerin telefonlarında bu oyun mevcut Bu sektörde Metin2 Türkiye Olarak bizlerde İleriki zamnlarda Bu sekilde oyunlar yazdırtmayı düşünüyoruz  Telefon oyunları oynamak için dedigim Gibi google player den Seçtiginiz ve beyendiginiz bir oyunun apk sını indirip telefonunuza kurup Oynaya bilrisiniz sizlere Bir kaç örnek daha vermek isdiyorum Örnek sitelerden Birisi FLAPPY BİRD Bu oyun yapımcısı Tarafından Google player den kaldırıldı Sebebi ise Çok kıcık bir oyun muptela ediyor zoruluk derecesi de Çok Bagınmı olursanız Sinir bozucu Yanları var Bu sebebden Belkide telefonunu Çok duvara vurup kıranlar vardır düşüncesindeyim aslında internette araşdırsak vardır belkide Telefon oyunlarında Bu güne kadar en beyendigim oyunlardan Birisi Subway surfers Android sektörü gün gün ilerlemekte Birgün inanıyorum Metin2, Wolfteam veyahut  Worlf Of tanks gibi oyunları ileriki yıllarda Bu tür oyunları Telefon oyunları alanalrında Göreceğiz Düşüncesindeyim İnternetin ve bilginin Önüne geçilmiyor deyerli kullanıcılar.

 

Telefon Oyunları Gereksinimleri – Uygulamalar

Randevular – Uygulamanın telefonunuzdaki takvim ve randevu bilgilerine erişmesini sağlar..
Kamera – Uygulamanın telefonun yerleşik kamerasına erişmesini sağlar..
Pusula – Uygulamanın telefondaki yerleşik pusulaya (varsa) erişmesini sağlar..
Kişiler – Uygulamanın telefonunuzdaki kişi bilgilerine erişmesini sağlar..
Veri hizmetleri – Telefonunuzun hücresel veri veya Wi-Fi bağlantısı..
Jiroskop – Uygulamanın varsa telefondaki yerleşik jiroskopa erişmesini sağlar..
Konum servisleri – Telefonunuzun yaklaşık konum koordinatları..
Fotoğraf & müzik ve video kitaplıkları – Uygulamanın telefonunuzdaki tüm fotoğraflara, müziğe ve videolara erişmesini sağlar..
Mikrofon – Uygulamanın, telefonun yerleşik mikrofonundan ses kaydetmesini ve Konuşma özelliklerini kullanmasını sağlar..
Hareket ve yön sensörü – Uygulamanın, telefonun hareket sensörüne erişmesini sağlar..
Yakınlık – Telefonun Bluetooth, Wi-Fi ve yakın alan iletişimi (NFC) özelliklerine erişim sağlar..
Sahip kimliği – Uygulamanın bir kişiyi diğerinden ayırt etmesini sağlayan, ancak kişisel bilgileri vermeyen anonim tanımlayıcı..
Telefon kimliği – Uygulamanın bir telefonu diğerinden ayırt etmesini sağlayan benzersiz cihaz tanımlayıcısı..
Anında bildirim hizmeti – Uygulamanın arka planda otomatik olarak telefonunuza gönderdiği bildirimler..
Zil sesleri – Uygulamanın telefonunuzdaki zil sesi koleksiyonuna erişmesini sağlar..
SD kart – Uygulamanın SD karta sınırlı erişmesini sağlar..
Konuşma tanıma – Uygulamanın Konuşma özelliklerine erişmesini sağlar..
Cüzdan – Uygulamanın Cüzdanınızdaki öğelere erişmesini ya da Cüzdanınızı kullanarak ödeme yapmasını sağlar..
Web tarayıcısı – Uygulamanın telefonunuzun web tarayıcısına erişmesini sağlar..
Xbox – Uygulamanın Xbox hizmetine ya da hesap bilgilerinize erişmesini sağlar..

Bilgilendirme: Bazı uygulamalar ve özellikler 1 GB‘den daha düşük “RAM“‘i olan telefonlarda çalışmaz. Telefonunuzun ne kadar hafızası olduğunu görmek için üreticinin web sitesini veya telefonunuzun belgelerini kontrol edinin.

Bu tür Oyunlar: Mobil telefonlarda, Androit telefonlarda, Tabletlerde ve İndirilerek Bilgisayar Masa Üstünde oynanır.

Bir önceki yazımız olan German Truck Simulator İndir başlıklı makalemizde German Truck Simulator Full indir, German Truck Simulator İndir ve German Truck Simulator torrent indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*