Subway surf indir

Akıllı telefonların ve tabletlerin vazgeçilmez oyunu Subway Surfers, artık bilgisayar üzerinde de oynamak mümkün. Gerek çocukların gerek gençlerin büyük beğenisini kazanan Subway Surf Oyunu PC versiyonunu indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki bağlantı üzerinden ilgili sayfaya gitmek.

Kısaca Subway Surf Oyna, bilgisayar versiyonu nasıl oynandığını hatırlatmak istersek, oyun öncelikle tam ekran olarak ve ya pencere boyutunda oynanabiliyor. Oyun içerisinde fare kontrolü ile kahramanımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca günlük görevleri yaparak kazandığımız altınlarla kaykay alarak farenin sağ tuşuna çift tıklayarak kullanabiliyoruz.

Bu arada Subway Surfers fanlarına hatırlatmak isteriz oyun mobil bir oyun olduğu için, bazı fonksiyonlar bilgisayar sürümünde çalışmıyor bu fonksiyonlar yeni sürümlerdir. Bu konu hakkında anlayışınız için teşekkür ederiz.

Lafı daha çok uzatmadan aşağıdaki bağlantı üzerinden ilgili sayfaya erişebilirsiniz.

Subway Surf İndir‘dikten Sonra Oyunu Oynamaya Başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emek Server Mob_Drop_İtem DOSYASI başlıklı makalemizde Emek Server Mob_Drop_İtem DOSYASI ve Emek Server Mob_Drop_İtem DOSYASI Bk Düşürmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*