Skype Kamera ayarı ve sorunları

Skype Sorunları Ve gereksinimleri için açmış oldugumuz konu skaype ye dair genel sorunları ve soruları yansıtmaktadır.

skapye kamera ayarları

skapye kamera ayarları

 

Merhaba arkadaşlar sizlere bu gün başıma gelen bir sorunu burada yansıtacagım genelikle sıkca başımıza gelen sorunlardan birisi skype kamera açma sorunu bu gün arkadaşım ne zamndır kamera açmadım seni göreyim dedi Kamera yolladım bakdım kamera kutucu üzerinde uyarı var kamera engellenmiş baya bir ugraşma sonucu Araçlar Genel ayarlar ve kamera ayarlarına geldim yanlışlıkla oradan Hiç kimseye ayarlanmış sanırsam birisi pc me oturmuş kapamış sizinde bu gibi sorunlarınız var ise İlk adım ARAÇLAR, Araçlardan Seçeneklere tıklayın orda Görünüm ayarları var oradan düzenleye bilrisiniz.

Başka etkenlerde sorunlarımız  var ne yapmalıyız.

 

Bunun dışında ‘Kamera Seçin’ kısmında ise bilgisayarınıza bağladığınız kamerayı seçmeniz gerekiyor. Eğer bu listede kameranızı göremiyorsanız ya donanımızın sürücüsü sisteminizde kurulu değildir ya da webcam’iniz bilgisayarınıza takılı değildir.

Webcam’inizin yazılımını yüklerken dikkatli olmanızda fayda var. Bazı kamera ayarları webcam’inizin bu programlarıyla yapılır, bu nedenle Skype’de sorun yaşamamak için kullanım kılavuzunu gözden geçirmenizi öneriyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Far Cry 4 oyununa Film Gibi Video başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*