Metin2 Türkiye 3D oyunlar
3d oyunlar, 3d oyunlar oyna, 3d oyun, 3d en güzel oyunlar, oyun oyna, 3d oyun oyna, 3 boyutlu oyunlar oyna
editsiz pvp serverler

Goley Oyna

Goley Oyna

PUAN :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...
OYNANMA : 3557
Oyna

Goley Oyna Açıklama

Merhaba, Değerli Metin2Turkiye Oyuncuları, Biliyoruz Ki Bir Çok Online Oyun Var Ve Bu Online Oyunların Şirketleri Olabiliyor Örneğin: Joygame Şirketi Bu Şirket Japonlardan Ücret Karşılığı Satın Aldığı Online Futbol Oyunu Olan Goley Şimdiden Oyun Daha Açılmadan Çok Gündeme Gelmektedir Bende Bunu Düşünerek Oyun Hakkında Bir Tanıtımımı Sitede Paylaşmak İstedim Oyun Gorsel Açıdan Süper Eğlenceli Ve Online Bir Oyundur Goley Oyna  Oyun Joygame Tarafından Satın Alındı Ve Çok Yakın Bir Zamanda Kayıt İşlemleri Ve Oyun Açılacaktır Oyun Web Tabanlı Online Bir Futbol Oyunudur.

Netmarble Tarafından Geliştirilen Massively Multiplayer Online(MMO) Futbol Oyunu Goley, Joygame Şirketi Tarafından Türkiyede Adını Duyuruyor. Oyun Sevimli Futbol Karakterleri Ve Güzel Çizimleriyle Türkiyenin MMO Futbol Severlerini Kavuşturuyor Oyunda Takımınızı Kurup Karşı Takımlarla Rekabet Yapabilirsiniz. Oyun Türkçe Dil Desteği İle Desteklenmiş Ve Türkçe Bir 3 Boyutlu Oyundur.

Bir Önceki Oyunumuz Olan Sokak Kaykayı Oyna başlıklı Oyunumuzda 3D Sokak Kaykayı Oyna ve Sokak Kaykayı Oyununu Oynayabilirsiniz..

Kategoriler : 3D Oyunlar 3d oyunları, Futbol Oyunları
Oyun Etiketleri : , , Yorum Rss

YORUMLAR

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR