Metin2 pvp lerde Kazanılan Paraya vergi ödeme

Merhaba arkadaşlar, yıl 2018 e girmek üzereyiz önümüzdeki yıllar muhtemelen bu işlerin üzerine daha çok gidilecek.

gidilme sebebi insanların bilinclenmessi. eskiden bimer yoktu bilişim sucları fazla ilgilenmiyordu ülkemizin teknolojisi ve kendini internet üzerine adapte etmesi maliye müdürlügündeki bilişim uzmanlarının çogalması internette eskiye nazaran kazanca ortak olmalarına sebeb oldu.

şimdi sizleri mobil ödeme şirketleri hakkında bilinclendircegim.

şimdi bu adamlar müşteri kapmak için bin bir türlü yalanları konuşuyorlar. yok öle bir dava benim vergimi bir mobil şirketi ödeyemez. mobil şirket üzerine 100 tl paranız yatıyor örnek veriyorum bu paranın %45 ini mobil ödeme şirketi komisyon olarak sizden alıyor. yanı 45 tl sizin paranızdan kar alıyor. bu adam geri kalan 55 tl yi size yolluyor. buraya kadar herşey güzel. bu hesaba gelen 55 tl nin %18 kdv %20 sini sene sonu gelir vergisi olarak sizden alırlar. yani tahminen size 30 tl para kalır burada karlı olan kim? siz degilsiniz mobil şirketi karlı neden. bu adam şirket. gider 200 bin tl ye araba alır ben iflas ettim der kazandıgı paradan zarar göstertir ve paranın tamamı cebine kalır 100 liralık satışta sizin cebinize 20 tl kalır. şimdi bunlar bazılarının düşüncelerine göre fasa fiso sanılır veya düşünülür. metin2 alemi öle bir kötü alemdirki. adamı banlarsın adam senden item almamıştır üçretli eline alır faturayı dogru maliyeye. derki ben buradan bunu aldım alın dekontu. ve bitiginz an olur hesabınıza 1 tl de girse her giren paraya en az 190 tl ve +18 kd ve cezasıyla birlikte toplarlar helede hesabınıza 20 30 giriş olduysa bu para 10 bin 100 giriş olduysa 20 bin artık ilerisini siz hesab edin.

 

biliyorum çok kişi bu işi yapıp paralar kazanmak isdiyor kazanmak güzeldir cep harclıgı okul harclıgı çıkartmak güzeldir ama bu işi kanuni yollardan yapmalısınız. çogunuzun yaşı tutmaz banka hesabı yoktur anne, baba, abi hesaplarını kullanırsınız sizin başınız yanmışlayın baba anne başınıda yakarsınız onuda geçtitm sizin yüzünüze baba anne işten bile uzaklaştırıla bilirler.

çogu server sahibi 1 ay server acıyor 3  5 kuruş kazanıp kapatıyor nasıl olsa beni bulamazlar 4 sene önce yapmıştım ben bu işi sakına sakın maliyeye bir şikayet oldugunda geriye dönük 5 senelik hesap haraketleri isdeniliyor. 6 sene önce bu işleri yaptıysanız bir sıkıntı çıkmaz

Bir önceki yazımız olan Metin2 Gm Kodları ve Komutları başlıklı makalemizde metin2 gm komutları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*