Metin2 Kostüm Kodları

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere kostüm resimlerini ve Kostüm kodlarını resimli bir şekilde anlatacağım 3 ayrı resim çektim Kostüm kıyafertleri`ni, Salsa Kıyafetlerini, Ve bu kıyafetler yanında Çıkan özel saç sitillerini resimli olarak tanıtacagım her resmin kendi kodu yani itemin kodu resmin altında mevçuttur.

 

İlk olarak Kotüm resmini vizlere Buradan Paylaşacagım 41004 kodu ile başlayıp 41084 de kadar kostüm bulunmakta beyendiginiz Kostümün kodlaması resmin altında mevçuttur.

metin2 kostümler ve kodları

metin2 kostümler ve kodları

Metin2 Kostümlerin klasikleri olan Salsa kıyafetlerinin resimleri Ve kodları Altta Gördügünüz şekilde dagınıklık olmasın diye toplu resim çerekerek ekledim. samuray kodları eklenmemiş kodlar.

samuray kırmızı: 11915

samuray sarı: 11916

samuray mavi: 11917

Metin2 Salsa Kıyafetleri ve kodları

Metin2 Salsa Kıyafetleri ve kodları

Metin2 Kostüm takıları arasında Tabiki özel Saç sitileri var bunlarda envaterdeki özel kosdüm bölümüne eklenen özel saç stilleri bu saçlarıda toplu sekilde karışıklık olmaması için toplu resim olarak ekledik kendilerine has kodlamaları altlarında bulunmaktadır.

metin2 özel saç sitil kodları

metin2 özel saç sitil kodları

Değerli kullanıcılarımız yardımcı olabildiysek ne mutlu bize aradıgınız kostüm kodları inşallah resimler üzerinde vardır ben metin2 sektöründe çok arayışlar içine girmiştim zamnında derli toplu işler yapmayan kişiler yuzunde sayfa sayfa gezer duradık inşallah gezmeyeceksiniz bundan sonra güzel yorumlarınızı beklerim sayğılarla.

 

Salsa özel kostüm kodları, Metin2 Kostüm Kodları, kostüm kıyafet kodları, kıyafet kodları, özel saç stili kodları, samuray zırh kodları

Bir önceki yazımız olan Torrent Kurulumu, Kullanımı başlıklı makalemizde Kullanımı, Torrent Kullanımı ve Torrent Kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*