Metin2 iconları -Silah Takı Zırh İconları 1900 parca indir

Merhaba arkadaşlar Sıkca aranan Aranıpda Bulunamayan Metin2 iconları peki bu iconlar nedir nerelerde işe yarar. Metin2 marketlerinde yani metin2 servar marketlerinde cogunlukla aranan satışa koyacagınız bir silahın yada nesnenin vehayut Zırhın resmine ihtiyacınız var ve bulamıyorsunuz en son cagre bir karakderin üzerinde resmi cekip resmi ufaltarak markete ekliyorsunuz Bir sürü tantana oluyor Bugün sizlere bir rar dosyası dagıtacagım içerisinde 1900 parcak balıgından tutun + basma itemelrine kadar resimler mevcut sagda solda aramanıza gerek yok indirin bikenarda dursun resimi lazım oldu dosyanızı açarak resminizi bula bilrisiniz sizlere 1900 parca resmin tam taplosunu en altada indirme rar dosyasını paylaşacagım inşallah aradıgınız item resimleri item iconlarını bula bilrisiniz.
icon1

icon2

icon3

icon4

icon5

icon6

icon7

icon8Evet arkadaşlar aradıgınız item resmi tabo yaptıgım resimler içerisinde varsa indirdiginiz rar dosyasında resimler mevcuttur klasörümüzü indirerek resimlere ulaşa bilrisiniz inşallah yararlı bir konu açmışızdır.

 

 

 

pc indir

Bir önceki yazımız olan Metin2 Oto Pack Yapımı 2014 başlıklı makalemizde Metin2 Auto Pack Yapımı, Metin2 Oto Pack Yapımı ve Metin2 Oto Pack Yapımı 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*