Metin2 de Damarlar ne işe yarar

Evet sevgili sitemiz takipçileri bugün de sizler için yep yeni denilebilecek kadar yeni olan bir konu ile karşınızda olacağız. Geçenlerde metin2 pvp serverler ekibimizden bir arkadaşımız sitemizde gezinirken bir kaç arkadaşın damarlar hakkında sıkıntısı olduğunu görmüş ve bunu ekibimizin yetkili kişilerine bildirince bizler de boş durmayıp hemen sizler için yola koyulduk ve gerekli araştırmalar sonucunda sizler için bir makale yazmaya karar aldık. Şimdi yaptığımız araştırmalar sonucu sizlerin yardımına koşacağız umarız ki sizlerin aklında ki soru işaretlerinin hepsini nokta haline getirip işleri yoluna koyarız.

Öncelikle biliyorsunuz ki metin2 tr sunucularından süregelen ve oyuncuları kendisine hayran bırakan bir oyun yönü ile damarlar karakterinize ekstra bir kaç özellik vermektedir. Ve bu sebeple ki oyuncular tarafından çok aranan hatta aranmaktan ileri olan artık stok derecesine gelmiş bir yöntemdir bu damar olayı. Eğer ki oynadığınız server bir metin2 tr serveri ise damarları sadece damar taşlarından elde edebilirsiniz. Ama ancak eğer ki oynadığınız server bir metin2 pvp server ise zaten satıcılarda 200 lü 200 lü olarak satılmaktadır bu cevherler.

Peki bu damarlar nedir nerede olur nasıl elde ederiz ? diyecek olursanız hemen onu da kısaca anlatalım siz değerli pvp serverler sitesi sakinlerine. Öncelikle damarlar bahsettiğimiz gibi damarların içinden elde ettiğiniz nesneleri itemlerinize eklemeniz için sizlere verilen ek bir özellik gibi düşünün. Bu damalarları her an her yerde bulma şansınız mevcuttur. Çünkü bütün maplar da ara ara sıklıkla bulunmaktadır bu damarlar. Peki damarı bulduk diyelim ve bulduğumuz anda elimizde zehir kılıcı ile damara vurmaya başlıyoruz ama birşey olmuyor ne damar kesiliyor ne bişey oluyor. Sakin olun lütfen damarlar hiç normal silahla kesilir mi yahu ? Damarları yok etmek için sizlere sunulmuş olan bir Kazma var! Bu kazmayı da bütün mapların 2.köylerin de bulunan Deok Ba adlı npc den elde edebilirsiniz. Npc ye gittikten sonra markete tıklayıp oradan kazmanızı alabilir ve hemen bir damar bulup kazmaya başlayabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Magic Rush indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*