League of Angels

League of Angels, Oyunu Türkiyede Lol oyunu gibi tabirlerdede Kullanılıyor. Konu içerigi League of Angels oyunu, hakkında genel bilgiler içermektedir. League of Angels oyna, League of Angels kayıt, League of Angels indir ve League of Angels gereksinimleri  Aramaları içeriginde mevcuttur.

League of Angels

League of Angels

 

Reality Squared (R2) Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu League of Angels barındırdığı strateji ögeleriyle benzerlerinden daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Facebook üzerinden de oynanabilen oyunda Warrior ve Mage olmak üzere 2 farklı karakter sınıfı bulunmakta.

Çeşitli güç ve özel yeteneklere sahip çok sayıda hero seçeneği sunan League of Angels sürükleyici hikayesiyle de dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı dövüş sistemi ve savaş animasyonlarıyla benzerlerine göre bir adım öne çıkan oyun sahip olduğu binek sistemi ve detaylı karakter özelleştirme sistemi gibi özellikleriyle de olmazsa olmaz RPG ögelerini bir araya getiriyor.
Günlük görevlerin yanı sıra seviyeye özel görevleri tamamlayarak daha hızlı seviye atlayabilir ve ücretsiz oyun içi eşyalar kazanarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

League of Angels Tanıtım Videosu

kayıt

Oyunumuz İndirmeli oyun degildir Kayıt sitesinde kaydınızı oluşturun direk oyuna başlayın şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*