Kızıl ordu 2 isim değişikliliğine gitti yeni isim ise – Red Crucible 2

oyunhakkindaRocketeer Games tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu Able Archer Red Crucible 2, kurulum yapmadan kolaylıkla oynayabileceğiniz keyifli bir savaş oyunudur. Red Crucible 2

Rocketeer Games tarafından yayınlanan oyunda birbirinden farklı haritalarda, çeşitli araçlar kullanarak, takımlar halinde çatışmaya giriyorsunuz.

Red Crucible 2‘nin en güzel yanlarından biri ise haritalarda yer alan kara ve hava araçlarını kullanabiliyor olmanız. Helikopter, tank, uçaksavar gibi çeşitli araçları kontrol edebildiğiniz oyunda düşman topraklarına saldırarak en fazla zaiyatı vermek için mücadele edeceksiniz.

Mühimmat çeşitliliğiyle de client oyunlarını aratmayan Able Archer Red Crucible 2‘de keskin nişancı tüfeğinden bomba atara bir çok silah çeşidi bulunuyor.
Able Archer Red Crucible 2 kayıt olmak için tıklayın. Oyunun kayıt linki

metin2turkiye 3d oyunlar katagorimzide bulunan  Rocketeer gamess bunyesinde oynaan oyun linklerimizden oyuna ulaşa bilrisiniz şismiden keyifli oyunlar dilerim oyun için oyna butonuna basınız keyifli oyunlar.

 

Bir önceki yazımız olan Counter Strike 1.6 Oyunu Hakkında başlıklı makalemizde Counter Strike 1.6 Oyunu, Counter Strike 1.6 Oyunu Hakkında ve Counter Strike 1.6 Oyunu Hakkında Bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*