Hakkımızda

Merhaba Metin2 Türkiye Kullanıcıları!!

Metin2turkiye.net 2010 Yılında Online server Açarak yayın hayatına başlamıştır.Zorlu yollardan Geçe Geçe Bu günlere Faklı katagorilerde Siz Kullanıcılarımıza Hizmet sağlamıştır. İlk yıllarda Angel Mt2 olarak İlk serverini kurup En son olarak Saltanat Mt2 olarak Son serverini kurup 13 25 yaş arası kullanıcılara Eylenceli Hizmetler sağlamıştır. İleder belki 3`cü servermizle Hizmet sağlarız ama ilerde Server hakkında Yoruldugumuzu dile getireyim Şuan için 3`cü bir servar kurmayı düşünmüyoruz.

Metin2 Pvp serverler Metin2 Türkiye altyapısına aiyit Bedava Şekilde Sitemizde Serverinizin Reklamını yaparak serverlerinize Bol bol kullanıcı Çeke bilirsiniz Tanıtımınızı Yaptıgınız Konuda Sizlere oy banneri veriliyor O banneri sitenize ekleyin Sitenize gelen kullanıcılar aynı facebook beyeni butonu gibi tıklayarak pvp server tanıtım sitemize oy vererek sitemizden Bol kullanıcılar çekebilirsiniz.

3D Oyunlar Metin2 Türkiye Ye ayit olan 2 senedir üsdüne Titredigimiz 3d oyunlar hakkında, Online oyunlar, flash oyunlar ve 3 boyutlu oyunlar Sunmaktayız 3d oyunlar katagorimizde Çogunluklar Bilindik oyunlar bulunmaktadır bunlardan Bir kaçını sıralayım. Counter strike, Wolftesm, Bombom, Flappy bird ve Minecraft Gibi her Çeşit oyun Bulunmaktadır Sitemizi Ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*