Far Cry 4 oyununa Film Gibi Video

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan ve 10 ile 12 Haziran arasında düzenlenen E3 fuarında da oyuncuların karşısına çıkan Far Cry 4’ün hayranları tarafından çekilen live-action videosu yayınlandı.

Far Cry 4

Far Cry 4

PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry 4, 18 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek. Ancak oyun henüz piyasaya çıkmadan, hayran videosu gelemeye başladı.

Yeni oyun nerede geçecek?

Far Cry 3’te yakaladığı başarıyı, Far Cry 4 ile sürdürmesi beklenen Ubisoft’un yeni oyunu Himayalar’da bulunan Kyrat adlı ülkede geçecek. Ayrıca serinin dördüncü oyununun içerisinde yer ala co-op (eşli oyun) modundan ilham alan grup, ortaya izlemesi son derece keyifli bir video çıkarmış.

Daha önce farklı oyunlara ve konulara yönelik videolar hazırlayan RocketJump isimli YouTube kanalının Far Cry 4 için hazırladığı son videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan facebook kaydol başlıklı makalemizde face kayıt, facebook giriş ve facebook hesap aç hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*