Fantezi oyunu için temel esaslar

Merhaba Değerli kullanıcılarımız Bu gün izlere 3d oyunlar katagorimize yeni ekledigimiz oyun hakkında bilgi ve gereksimleri paylaşacagız.

fantazi oyunu oyna
Evet resimde gördügünüz gübü sacı başı olmayan kel fafalı bir kızımız mevcut bu kızımıza sacıydı, tokasıydı, göz rengi idi, makyajı herşeyini mauze ile tek tek yapacağız. kızımıza ben bir adet dudakalrını boyadım göz renklerini degiştim bu oyunu genelde 10 12 yaş gurubu yada daha küçük yaş gurubundakı küçük bayan kardeşlerimiz oynuyor 3d oyunlar katagorimizde bulunan bu oyun 3d katagorimizde bulunan kız oyunları alanında bulunmaktadır oyuna giriş için altta sizlere oyuna baglan butonu paylaşacağım oyuna girip güzelcene hayalinzideki fantazileri oyunda bulunan kel kafalı kızımız üzerinden işleyerek yapa bilirsiniz oynarken hevesle özenerek oynayacağınızı düşünüyorum şimdiden iyi oyunlar dilerim.

oyuna giriş

oyuna giriş

 

 

Bir önceki yazımız olan Euro Truck Simulator Torrent indir başlıklı makalemizde Euro Truck Simulator indir, Euro Truck Simulator Tek Link İndir ve Euro Truck Simulator Torrent indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*