facebook kaydol

Metin2 turkiye`nin  Facebook kayıt işlemleri için hazırlamış oldugu facebook kayıt, facebook kaydol konusu Konu sadece facebook kayıt işlemi içermektedir facebook`a kayıt olmak için alta verecegimiz adımları bir bir yapmalısınız.

Metin2 Turkiyedesiniz Hala bir facebook hesabınız yokmu? Hadi bakalım hesap açmaya.  Ama ilk defa hesap açan kişiler için belki bu konu biraz zor ola bilri bu sebeden Konuyu iyi okuyun iyi takip edin.

facebook`a kaydol

facebook`a kaydol

 

Üçretsiz bir şekilde Facebook`a Kayıt işlemine başlayalım üste paylaştıgım resimde il olarak isim soy isim belirtmelisiniz bu isimler internet tabiri ile çakma isimlerde ola bilir çakma diyince akla yanlış kelimeler dolanmasın internette gizli dolaşmak isdeyen çok oldugu için konuda belirtmek istedim Özelikle bayanlar çok kullanır bende bayan olsam bu sekilde kullanırdım. facebook`a kaydolmak için bir e-posta adresiniz olması gerekir e-posta adresiniz yok ise hotmail.com yada google üzerinden g-mail hesabı, yada mail.yandex.com.tr adresleri üzerinden bir e-posta adresi oluşturunuz. kayıt bölümündeki e-posta adres alanlarını doldurunuz her ikisinede aynı posta adresini yazacaksınız.  şifreniz 123456 gibi kolay bilinir şifrelerden olmamalıdır şifre oluşturuken kımsenin bilemiyceği zor bir şifre yapmalısınız kimse bilmesin sadece sisin aklınızda kalsın çinsiyet alanlarını doldurduktan sonra kaydol butonuna tıklıyoruz tıkladıkdan sonra e-posta adresimize facebook.com dan bir e-posta geliyor bu e-posta spam kutusuna gele bilir bazen kulanıcılar yanılıyor bakıyolar e-posta gelmemiş gereksizler bölümüne gelmiş olabilir bunları kontrol etmeniz gerekir gelen mail de bir aktive kodu yani url vardır ona tıklayın tıkladıgınızda hesabınız aktif olacaktır. kayıt işlemi yaptıgınız e-posta adresini unutmayın ileride doğacak sorunlarda e-posta ile facebook hesabınızın şifresini degişmekte yarar ve bu e-posta adresini kaybetmeyin çaldırtmayın çalındıgında facebook hesabınızı Hack lerler.

facebook`a kaydol

facebook`a kaydol

Facebook uyesi oldum neler yapabilirim.

peki facebook kulanıcısı oldunuz facebookda neler yapabiliriz. Facebookda ben kendimden örnek vereyim yaşım 34 askerlik arkadaşlarımı buldum ilk okul arkadaşlarımı buldum hepimiz büyüdük evlendik barklandık herkes ekmek derdine yurdun farklı farklı kesimlerine dağıldık ve kopukluklar oldu izmirde bir arkadaşım var onu buldum daha neler neler. peki daha farklı neler yapa bilirim Arkadaşlıklar edine bilrisiniz yeni yeni kendinize ayit özel sayfa oluşturup o sayfada yetkilenip kendinize hobilerinize dair paylaşımlar yapabilrisiniz sayfanız 1 milyon gibi büyük kitlelere ulaşırsa zengin olursunuz ben yaptım sizde yapabilrisiniz ben 40 binlik sayfa yaptım yani 40 bin arkadaşım orada paylaştıgım konuları okuyorlar beyeneler oluyor beyenmeyenler oluyor bunun gibi peki daha neler yapabilrim facebook uygulamasında mini sohbet alanı var aynı msn gibi kamera kurup kamera açabilrisiniz sesli görüşme yapabilrisiniz. resimler paylaşa bilrisiniz anlatıkca bitmiyor valla hadi girin geri kalanını siz keşvedin

Bir önceki yazımız olan Twitter Kaydol başlıklı makalemizde Twiter kayıt, Twitter Giriş ve Twitter Türkçe kaydol hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*