Dragon Pals – Ejderha Ustası

Dragon Pals: Dragon Pals oyna, Dragon Pals oyunu, Dragon Pals online oyna, Dragon Pals kayıt gibi işlemleri konu bilgilendirme amaçı ile açılmıştır, oyun için en alta bulunan oyna butonuna tıklaya bilrisiniz şimdi altta oyun hakkında bilgiler sunalım.

 

Dragon PalsOnline olarak oynanılmakta olan öncelikle ilk tanıtımları ile yabancı dil uygulaması ile karşımıza çıkmış ve Türk oyuncularının yoğun taleplerinden dolayı oyunun Türkçe dilinde tasarlanması gerçekleştirilmiştir. Dragon Pals (Ejderha Ustası) ismindende belirli olduğu gibi oyunumuzun içerisinde ejderhalar ve bir çok yaratık düşmanlarınız olacaktır. Ejderhalarınızı eğiterek onların sizlerin komutları ile savaşlara katılmasını sağlayabileceksiniz. Çeşitli yaratıklardanda oluşmakta olan oyunda sizler karakterinizi belirleyerek giriş yapacak ve sonrasında savaşlara katılarak paralar kazanacak ve koruyucu ve saldırılar yapabilmek için elbiseler ve silahlar satın alabileceksiniz. oyuna giriş için oyna butonunda giriş yapınız.

Dragon Pals oyna

Dragon Pals oyna

Oyun hakkında Genel haberler.

Çok uzun zaman once, uzakta bir galakside, iyiliğin ve doğrunun hüküm sürmesi için bir dünya yaratıldı. Yaradılıştan sonra tanrılar birçok dünyayı yok eden Karanlıktan insanları korumak için ejderhaları görevlendirdi. Uzun yıllar boyunca ejderhaların koruması altında insanoğlu refah içerisinde yaşadı ve gelişti. Ancak bu son değildi…

Ejderhaların dünyasının zaman içerisinde gösterişle yükselmesi sırasında, Karanlık sabırla bekledi. Karanlık başka bir dünyanın yok olmasına sebep oldu ve gücünü kat ve kat arttırdı. Böylelikle durumdan hiç şüphelenmemiş olan ejderhalara ansızın saldırma şansını ele geçirdi, ve daha önce eşi benzeri olmayan bir savaş başladı. Ejderhalar istemeyerek kendi güçlerinin onlara karşı kullanılması korkusuyla kendilerini insanoğlunun kurtuluş umuduyla sihirli yumurtalara mühürlediler.

Garip bir şekilde, tam bu sırada bir kahin çıkageldi ve ”Kader Çocuğu”adında bir kahraman hakkında uzun yıllarca unutulmuş bir kehanetten bahsetti. Kehanet derki: O yoktan var olup, ejderhaları kurtaracak ve dünyayı kötülüklerden arındıracak.

Ejderha Ustası browser tabanlı bir adventure RPG oyundur. İlginç yerler, özgün ektinlikler ve merak uyandıran karakterlerle donanmış renkli bir dünya sunar. Oyuncular özgün görevlere, aktivitelere ve etkinliklere katılırken, keşfetmenin, gizli kalmışları ortaya çıkarmanın, evcil ejderhaları eğitip isteğe göre düzenlemenin kefyini çıkartabilecekler.

Side-scrolling, sıra tabanlı dövüş atmosferi görsel çekicilikle zenginleştirilmiş bir oynanış sunar. Kesinlikle her türden oyuncu sevdikleri şeyleri çok sayıdaki farklı etkinliklerde bulabilecekler. Hemen şimdi, bu büyüleyici Ejderha Ustası dünyasını ister arkaşlarınla ister tek başına deneyimle!

 

oyuna giriş

oyuna giriş

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*