Counter Strike oyun Gereksimleri

counter online oyna

counter online oyna

Oyun Bilgi

Yeni Counter Strike Güzel bir oyun ama kolay bir counter strike oyunu. Oyunda tek yapmanız gereken önünüzü ve arkanızı her zaman kovlamak. Ölen oyuncu sizin yanınızdan başlayabilir dikkatli olun. Adamın elinde sniper rifle varsa hareketli olun. Eğer aksi takdirde sizde sniper varsa ve düşman yakında ise kaçın. Dogdugunzuda dikatli olmalısınız Cünkü botlu bir oyun degil karşınızdaki rakip aynı sizin gibi online oyuncu sizin dogmanızı bekleye bilir pusu atmış olabilir.

Oyundaki bazı ingilizce sözcüklerin türkçesi

Start Game= Oyuna başla
Game Options=Oyun ayarları
How To Play=Nasıl oynanır
Player Name=Oyuncu ismi
Weapon=Silah
Forward=İleri
Backward=Geri
Left, Right, Strafe=Yana gitme
Jump=Zıpla
Crouch=Eğil
View Scores=Oyun skoru
Fire=Ateş
Sniper Zoom=Sniper Dürbünü
Pause Game=Oyunu durdur
İnitilaizing=Yükleniyor
Map=Harita

Not

Online bir oyun oldugu için mesaj atabilrisiniz kullanıcılara oyun nasıl oynanır alttan tam bilgi verecegim.
counter

oyuna giriş

oyuna giriş

Botlu Counter Strike

3d Oyunlar katagorimzide Nasıl botlu counter strike oynaya bilrisiz.
Oyuna Girebilmek icin UnityWebPlayer(Unity 3d Oyun)’u Kurmanız Gerek Kurulu İse Ekrana Gelmez Kurulum için su adımları izleyelim!
İndirdiğimiz programı acıyoruz Çalıştır Diyoruz English‘i Seciniz Ok Diyiniz O Kurar Sizde İleri Deyin Kurulur Şimdi Oyun açıldıgında Single Player İ Secelim Sonra Classic I Secelim ve bir harita secelim ben 1kappy i sectim sizde kafanıza gore secebilirsiniz sonra 5-15 saniye bekledikten sonra oyun gelir ve hangi takımdan olacagınızı secebilirsiniz Player as Terorists(Terorist) Player as Counter Terorists (Polis)

Oyuna bot atmak için:
klavyemizden esc tusuna basıyoruz ve CounterTerorists Bots -1 +1 +1 a basarak polis takımına bot atabilirsiniz Teroriste bot atmak icinde bir altındaki -1 veya +1 e basabilirsiniz şimdi gelelim silah almaya baslangıcta 1000 lira para alırsınız b tusuna basarak alabilirsiniz

oyuna giriş

oyuna giriş

Bir önceki yazımız olan Minecraft başlıklı makalemizde 3d minecraft oyna, 3d minecraft oyunları ve Minecraft hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*