AION Online

AION Online, AION Online oyunu, AION Online oyna, AION Online indir, AION Online kayıt, AION Online gereksinmleri ve oyun hakkında bilgiler sunulmaktadır.

aion online oyna

aion online oyna

AION Online Ncsoft firması tarafından geliştirilmiş olan oldukça kaliteli grafik yapısı ve muhteşem görev statüleriyle kişileri bilgisayar başına kilitleyecek olan online oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu grafik arayüzü oldukça gelişmiş ve oyun içerisindeki heyecan üst seviyede diyebiliriz. Oyuncularına dört farklı sınıf seçeneği sunmakta olan oyunda, kendi içerisinde 2 farklı dallara ayrılmış olan bu sınıflar içerisindeki karakterlerin herbirinin farklı yetenekleri bulunmaktadır. Munzatam biçimde geliştirilmiş olan karakter yapılandırmaları oyunun en iyi taraflarından bir tanesi. Sahip olduğunuz karakterlerinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilme hakkına sahipsiniz. Bu sebeple onları dilediğiniz gibi benimseyebileceksiniz. Yeni nesil oyunlara dahil edilmiş olan ve oyuncular tarafından en çok beğenilen uçma yeteneği bu oyuna dahil edilmiş durumdadır. Oyun içerisindeki karakteriniz 10. seviyeye ulaştığı andan itibaren bu yeteneğe sahip olabiliyorsunuz ve kullanabiliyorsunuz. Gelişmiş haritaları, zengin görev seçenekleri ve daha pek çoğunu sizlere sunan oyun ile oldukça güzel vakit geçireceğinize inanmaktayız.

 

oyuna giriş

oyuna giriş

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*