agar io etkinlikleri

agario

agario

merhaba agar io severler. bu gun size bol bol etkinligi olan zafer2.com üzerinden yayın yapan popiler bir oyuna sahip olan zafer2 agar io adresinden sizlere goruntuler bilgiler sunacagım.

 

zafer2.com agar io oyunu gun geçtikce kendini geliştiren ve google arama motorlarından birden fazla desdek sitesi olan bir kuruluştur. destek sitelerini yeni açıp ileriki zamanalrda oyun tabanına bol bol kullanıcılar saglayacaktır. desdek siteleri tam isimde keyword domainlerdir desdek sitelerinin açma sebebi isde googlede her kelimede bulunmak isdedikleridir bazı insanalr aradıklaı siteleri guclukle bulurlar google üzerinden tarayıcı dan agar oyna, agar oyunu, agar pvp gibi kelimelerden oyuntabanlarına erişmektedirler şuna büyük bir oyun için alt yapı hızlı bir şekilde ilerlemektedir ileriki zamanalrda kendinden sıca bahsedecek olan zafer2.com türkiyenin en kaliteli agar io serverini tum türkiyeye tanıtacagı aşikardır.

 

destek siteleri:

agariopvp.net

agariooyna.net

agarioplay.net

 

ve bu oyunu iframe araçılıgı ile sitelerinize oyun ekleme şansı vermektedir üçretsiz bir şekilde oyunu sitenize ekleye bilrisiniz.

kaynak kod: <iframe width=”1350height=”640src=”http://agario.zafer2.comframeborder=”0allowfullscreen></iframe>

üstte verdigimiz kodu sitenize ekleye bilir web sitenizdeki arkadaşlarla bol vakitler geçire bilrisiniz. bunun size faydaları sitenizde online kullanıcınızı saatlerce sitenizde beklete bilir ve sitenizin alexa degerleri hızla düşüşe gecer ve googlede gözde bir server olursunuz. ws  ws. Örnek Url  http://balimsohbet.com/agario/

 

Etkinlikler:

oyun üzerinde facebook layd linklerimiz mevcut bu linklerden oyunda olmasını isdediginz skinleri yoneticilerden isdeyerek ekletirme şansınız var 24 saat kulanıcılarla ilgilenilmektedir üçretsiz olan bu işler oyuncuların hak edigini düşünerek yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pvp server: Navicat`a Bağlanan ları Nasıl göre biliriz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*