SERVERLER

Online oyun ve Oyunların bulundugu katagorimiz Katagoride Online oyunlar hakkında genel bilgiler ögretiler Paylaşımı yapılmaktadır.

TitanMT2

-Daha Önce Hiç Görmediğiniz Bir Çok Zırh Kostüm Olarak Eklendi. -15Adet ZIRH DÖNÜŞÜMÜ -14Adet SİLAH DÖNÜŞÜMÜ -Renkli 75 Level Silahlar Aktif (Zehir,Kin Vb.) -5Başla 250Bitiş -G Npc -Renkli Titan – Renkli kraliyet – Betalar Aktif -4Envanter -Lonca Liderlerinin Aktif Sistemi -Lonca Tanıtım Sistemi -İtem Kilitleme -İtemlere 4Taş Basabilme Özelliği -Taşlar +8e Kadar Dönüşür(+8Taşlar Renk Deiştirir) -Yan Panel Göstergesi -Gece – ... Devamını Oku »

limitmt2

Yeni Projemiz LimitMt2 ile sizlerleyiz. Biz Lovamt2 kurucularından , EditsizPvp -Wintermt2-Gezegenmt2 sahipleri ve bu işi gönülden 4 yıldır yapan , hiçbir serverimizde kapama olayı olmayan , alt yapısını Decade Limited Şirketinden Alan , kurumsal kimliği olan server şirketiyiz.Bizlere diğer serverlerimizden olsun,oyunu bırakan loncalar olsun herkes yeni bir server arayışında olduklarını ilettiler.Pvp serverler 2017 de çok farklı bir boyut aldı.Artık sezon ... Devamını Oku »

2016’Nın Yeni Bağımlılığı slither.io

Merhaba Arkadaşlar, 2016 yılının yeni bağımlılık yaratan oyunu hakkında sizlere bilgiler sunacağım. Slither.io oyunu Tüm dünya’da 25 Mart 2016 tarihinde yayımlandı. Slither.io oyunu Steve Howse tarafından geliştirilen bir kitlesel çok oyunculu bir Online oyundur. Oyunun kısa bir sürede dünya’da duyulmasının en önemli nedeni ise, Oyunun bir çok Youtuber tarafından oynanılıp youtube web sitesinde paylaşmaları olmuştur. Slither.io oyunu, iOs, Android ve Web ... Devamını Oku »

Agario easy Private Servers

agario

New Agario Private servers New Agar.bz  is another proof that gamers do not really care about graphics. They want a game that will keep up their interest. It seems that the gamers have already reached a satiety level on the growing MMO games with same distinct design and process. Though some of you may not understand about the popularity of ... Devamını Oku »

Agario nedir Agario Pvp nedir

agario

Agario Oyunu Matheus Valadares Tarafından yapılmış, Online 2 boyutlu bir oyundur. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin ve Dünyanın en çok oynanan mmorpg oyunları arasına girmişti. Kodlaması farklı wepte farklı şeyler için kullanılan Javascript’dir. Agario Oyuncularının Kendilerine göre skinleri yapılabilir ve Oyun içerisinde bir çok ülke skini mevcuttur. Bir sürü farklı server var. Örneğin: Team(Takım): Takım serverinde Online oyuncuların kullanabileceği 3 renk ... Devamını Oku »

agar io etkinlikleri

agario

merhaba agar io severler. bu gun size bol bol etkinligi olan zafer2.com üzerinden yayın yapan popiler bir oyuna sahip olan zafer2 agar io adresinden sizlere goruntuler bilgiler sunacagım.   zafer2.com agar io oyunu gun geçtikce kendini geliştiren ve google arama motorlarından birden fazla desdek sitesi olan bir kuruluştur. destek sitelerini yeni açıp ileriki zamanalrda oyun tabanına bol bol kullanıcılar saglayacaktır. ... Devamını Oku »

Türkiye Pvp Serverler Oynuyor

Pvp serverler Türkiye de tüm heyecanı sürüyor. Private server oyunlarının en güzel yanı çok emek harcamadan daha az iş ile daha çok eğlence imkanı sağlamasıdır. Pvp serverler bir çok çeşiti içinde barındırmaktadır. Size uygun olanı seçerek eğlenceli pvp server oyunlarına girebilirsiniz. Editsiz pvp serverler size herkesin eşit olduğu bir ortam sağlar, gm bedava editli pvp serverler genelde gm serverdir, edit ... Devamını Oku »

Silkroad Pvp

Far Cry 4

Silkroad Online oynayanlar bilirlerki, Sro’nun bağımlılık seviyesi çokdur ve bir çok oyuncu tarafından sevilen bir online oyun olarak bilinir. Bununla birlikte Silkroad pvp serverlerin artması beklenen birşeydir. Bir çok bilişim şirketi bu oyunu daha kaliteli bir şekilde oynamamız için farklı farklı sunumlarda bulunuyor. Daha önce silkroad oynadıysanız, bu oyunun bağımlılık yarattığını bilmelisiniz. Silkroad‘da oyun başlanğıcında seçtiğiniz karakterlerin belirli bir güçleri ... Devamını Oku »

ENSEMBLE ONLINE

ENSEMBLE ONLINE

ensemble online oyunu hakkında genel bilgiler ensemble online gereksinimleri ve arama cubugunda bulunan kelimeler. ensemble online oyunu oyna, ensemble online oyna, ensemble oyna, ensemble online kaydol gibi aranan kelimelerde mevcuttur. Yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen MMORPG oyunu Ensemble Online’da sahip olduğunuz karakter ile açık dünya bir haritada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Sandbox yapısına sahip olan oyunda herhangi bir sınırlama ile karşılaşmadan ... Devamını Oku »

Titan Savaşları

titan savaşları

Soul of Heroes, War of Glory, King of Swordsmen gibi oyunların yapımcılığını ve yayımcılığını yapmış olan Çin merkezli olan COG Publish Limited tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Titan Siege’in Türkçe versiyonu olan Titan Savaşları ArkArena yayıncılığında oyun severler ile buluşuyor. Oyunun içerisinde standart RPG özelliklerin yanı sıra, haftalık olarak yapılacak olan Kale Savaşları ve şehirleri ele geçirmek için Gemi Savaşları yapılacak. Klanlara ... Devamını Oku »