SERVERLER

Online oyun ve Oyunların bulundugu katagorimiz Katagoride Online oyunlar hakkında genel bilgiler ögretiler Paylaşımı yapılmaktadır.

2016MT2 Çok Onlineli Mt2 Server

  2016 yılının ilk serveri diyebilirim aradan 1 yıl geçmesine ragmen kapanmadan bol onlinesiyle gündemden düşmeyen 2016mt2 serveri için sitemizde yer açtım biliyorsunuz siteme kaliteli serverler eklemeye çalışıyorum altta verdigim bilgiler dogrultusunda kayıt işlemleri yapabilrisiniz konuyuda zafer2.com üzerinden inceleyerek aldım konu altında linkini yaylaşacagım oradan detaylı bilgi alabilrisiniz. 1 Level başlangıç 120 level bitiş. Statü sınırı 90 Offical Kostüm Sistemi ... Devamını Oku »

LovaMt2

LovaMt2 Türkiyenin En nazif Mt2 Serveri!! -1 LEVEL BAŞLANGIC/105 BİTİŞ -HIZLI PM SİSTEMİ(YENİ) -HIZLI EKİPMAN DEĞİŞTİRME(YENİ) -PET SİSTEMİ AKTİF! -KOSTÜM SİSTEMİ AKTİF! -HIZLI TİCARET SİSTEMİ -DÜZENLİ LONCA TURNUVALARI -DÜZENLİ OX EVENTLERİ -(Ticarette Level Göstermiyle Çar Çakmalarına Karşı Önlem Alınmıştır!) -HIZLI ÇIKIŞ SİSTMİ(YENİ) ***VE EN ÖNEMLİ UNSURA GELİYORUZ !!! *** %100 HİLE ENGELLİ ! HER GÜN YENİ HİLELER ÇIKSADA GÜNLÜK HİLE ... Devamını Oku »

M2-Dota PVP Server

Misyonumuz: M2-Dota Kuruluş Amacı, Piyasaya Son Zamanlarda Bir Çok Serverin Girmesi ve Bu Serverlerin En Fazla Ömrü 3,5 Ay Olması ve insanların Emeklerini Çöp Yerine Koyan Kişileri Piyasadan Silmeyi Hedefleyen Bir Proje M2-Dota Kapanmamak Üzere Geliyor ! Biraz Büyük Konuşuyor Olabiliriz Fakat Büyük İnsanlar Büyük Düşünür Bizde Elimizden Geleni Yapacağız Ve Kapanmamak üzere Sizlere Hizmet Vereceğiz. Vizyonumuz: M2-Dota Sezonluk Değil, ... Devamını Oku »

USA Agario Private Server UNITED STATES

Agario türk oyunlarında öncülük yapan http://tr.agar.bz UNITED STATES YANİ amerika birleşik devletlerinde de en fazla oynanan tarayıcı server oyunlarından biridir USA yani amerikadan agario oynuyan kullanıcılar http://us.agar.bz uzantılı agar.bz ye ait serverde oyun oynamaktadırlar.bolca onlineye sahip olan agar.bz adresi hemen hemen her ülkeye ait uzantılarla aynı ülkeye ait kullanıcıları bir arada tutmaktadırlar sıfır lag olan serverler ovh sunucularda barınmaktadır. diyebilecegim ... Devamını Oku »

TitanMT2

-Daha Önce Hiç Görmediğiniz Bir Çok Zırh Kostüm Olarak Eklendi. -15Adet ZIRH DÖNÜŞÜMÜ -14Adet SİLAH DÖNÜŞÜMÜ -Renkli 75 Level Silahlar Aktif (Zehir,Kin Vb.) -5Başla 250Bitiş -G Npc -Renkli Titan – Renkli kraliyet – Betalar Aktif -4Envanter -Lonca Liderlerinin Aktif Sistemi -Lonca Tanıtım Sistemi -İtem Kilitleme -İtemlere 4Taş Basabilme Özelliği -Taşlar +8e Kadar Dönüşür(+8Taşlar Renk Deiştirir) -Yan Panel Göstergesi -Gece – ... Devamını Oku »

limitmt2

Yeni Projemiz LimitMt2 ile sizlerleyiz. Biz Lovamt2 kurucularından , EditsizPvp -Wintermt2-Gezegenmt2 sahipleri ve bu işi gönülden 4 yıldır yapan , hiçbir serverimizde kapama olayı olmayan , alt yapısını Decade Limited Şirketinden Alan , kurumsal kimliği olan server şirketiyiz.Bizlere diğer serverlerimizden olsun,oyunu bırakan loncalar olsun herkes yeni bir server arayışında olduklarını ilettiler.Pvp serverler 2017 de çok farklı bir boyut aldı.Artık sezon ... Devamını Oku »

2016’Nın Yeni Bağımlılığı slither.io

Merhaba Arkadaşlar, 2016 yılının yeni bağımlılık yaratan oyunu hakkında sizlere bilgiler sunacağım. Slither.io oyunu Tüm dünya’da 25 Mart 2016 tarihinde yayımlandı. Slither.io oyunu Steve Howse tarafından geliştirilen bir kitlesel çok oyunculu bir Online oyundur. Oyunun kısa bir sürede dünya’da duyulmasının en önemli nedeni ise, Oyunun bir çok Youtuber tarafından oynanılıp youtube web sitesinde paylaşmaları olmuştur. Slither.io oyunu, iOs, Android ve Web ... Devamını Oku »

Agario easy Private Servers

agario

New Agario Private servers New Agar.bz  is another proof that gamers do not really care about graphics. They want a game that will keep up their interest. It seems that the gamers have already reached a satiety level on the growing MMO games with same distinct design and process. Though some of you may not understand about the popularity of ... Devamını Oku »

Agario nedir Agario Pvp nedir

agario

Agario Oyunu Matheus Valadares Tarafından yapılmış, Online 2 boyutlu bir oyundur. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin ve Dünyanın en çok oynanan mmorpg oyunları arasına girmişti. Kodlaması farklı wepte farklı şeyler için kullanılan Javascript’dir. Agario Oyuncularının Kendilerine göre skinleri yapılabilir ve Oyun içerisinde bir çok ülke skini mevcuttur. Bir sürü farklı server var. Örneğin: Team(Takım): Takım serverinde Online oyuncuların kullanabileceği 3 renk ... Devamını Oku »

agar io etkinlikleri

agario

merhaba agar io severler. bu gun size bol bol etkinligi olan zafer2.com üzerinden yayın yapan popiler bir oyuna sahip olan zafer2 agar io adresinden sizlere goruntuler bilgiler sunacagım.   zafer2.com agar io oyunu gun geçtikce kendini geliştiren ve google arama motorlarından birden fazla desdek sitesi olan bir kuruluştur. destek sitelerini yeni açıp ileriki zamanalrda oyun tabanına bol bol kullanıcılar saglayacaktır. ... Devamını Oku »