Metin2 Guncel

Metin2 Türkiye Hakkında Genel yayınlar tanıtımlar online ve 3d oyunlar

Server Tanıtımları

Merhaba oyun sahipleri değerli oyuncularımız. internet ortamında server tanıtımı yaptıgınız sitelerin cogunlukla farklı serverlere yönlendigini biliyormuydunuz? erverlaerinizi tanıtmanız için önerecegimiz sitelere girmenizi tavsiye ederiz. 1.MT2.ORG MT2.RG Adresi bir forum adresidir. forum metin2, ko ve slkroad tanıtımları için açılmış içerisine link ekeldiginizde farklı adrese gitmeyen. güncel tutulun ve serverinizi tanıtıgınızda bol online yollayan bir forumdur. tanıtımlarınızı güzel görselelr ile yaptıgınızda serverlerinize ... Devamını Oku »

Bıçakcı ninja Efsunları Nasıl Olmalı!

Bıçakcı ninja Efsunları Nasıl Olmalı! 2017 Metin2 Pvp Bıçakçı Ninja Efsunları Bıçakçı ninja efsunları konumuzda bıçakçı ninjalar hangi itemleri kullanmalı ve efsunları nasıl olmalı öğreneceksiniz. Bildiğiniz üzere bıçakçı ninjalar yüksek hasar verebilen bir karakter. Yüksek damagelere sahip olmasının nedeni skillerinden kaynaklanıyor. Ninja skil hasarları gerçekten çok can yakar. Zaten ninjaların skilden başka bir silahı yoktur. Diğer karakterlere göre skil hasarı ... Devamını Oku »

Metin2 Özel Nick Oluşturma GM lere özel

Merhaba arkadaşlar. Metin2 panellerinde bildiginiz gibi özel nickler oluşturulamıyor bu yazılı asci kod olarak bilinir yani asci yazılar. peki bu yazıları serverimizde nasıl oluştura bilriz? öncelikle bu nickleri oluşturmak için oyun yöneticisi olmanız gerekiyor. oyun yöneticisi nacivat a bağlanarak player. dosyasına girmesi gerekiyor. player dosyasını açtırıp oyundaki nickinizi taratın ve buldugunuzda asci yazılarla yaptıgınız ismi eski ismi sildiginiz yere yapıştırmanız ... Devamını Oku »

Metin2 pvp lerde Kazanılan Paraya vergi ödeme

Merhaba arkadaşlar, yıl 2018 e girmek üzereyiz önümüzdeki yıllar muhtemelen bu işlerin üzerine daha çok gidilecek. gidilme sebebi insanların bilinclenmessi. eskiden bimer yoktu bilişim sucları fazla ilgilenmiyordu ülkemizin teknolojisi ve kendini internet üzerine adapte etmesi maliye müdürlügündeki bilişim uzmanlarının çogalması internette eskiye nazaran kazanca ortak olmalarına sebeb oldu. şimdi sizleri mobil ödeme şirketleri hakkında bilinclendircegim. şimdi bu adamlar müşteri kapmak ... Devamını Oku »

Metin2 Gm Kodları ve Komutları

2017 metin2 gm komutları ve gm kodları Merhaba degerli kullanıcıları google üzerinden ve metin2 blog larda araştırmalarıma göre yalan yanlış başlıklar la kullanıcıları zor duruma soktuklarını düşünerek bu konuyu açma gereksimi duydum. google de metin2 gm komutları yazıyorum. ve karşıma sağdece item kodları kılıç kodları saçma sapan şeyler çıkıyor. gm komutları yada gm kodları yazınca akla ne gelir düşünen olmamış. ... Devamını Oku »

Metin2 Turkiye Editsiz Pvp Serverler

editsiz metin2 serverler

Editsiz pvp serverler 2017-2018 editsiz pvp serverler için açılmış olan editsizserverler.org adresinde hiç bir yönlendirme bulunmaktadır yüksek hite sahip olan site zafer2.com adresinden onlinesini yükseltmektedir. eger editsiz kaliteli metin2 siteleriniz var ise burada tanıtmanızı öneririm. Editsiz pvp tanıtım sitesinin amacı? tanıtım sitesinin amacı internet ortamındaki metin2 oyuncularının özelikle editsiz pvp serverlerinin toplandıgı bir kuruluştur. kuruluşun amacı diger server tiplerinden ayrı ... Devamını Oku »

Wslik Pvp Serverler

Wslik pvp Serverler   Methaba metin2 türkiye genel kullanıcıları. bildiginiz gibi pvp serverlarda daha basit daha kolay karakterler oluşturulmakta. bunların çogu üçretli şekilde yapılmaktadır üçretli şekilde olan wslik pvp serverler. genellikle orantısı yüksek olan zırh, silah, kalkan, ayakkabı, kolye, küpe ve bilezikten oluşmaktadır. genelde efsun degerleri 5,10 olan wslik itemleri editli serverlerde ise 20, 30 ,40 ve bu rakamların üzerinde ... Devamını Oku »

TitanMT2

-Daha Önce Hiç Görmediğiniz Bir Çok Zırh Kostüm Olarak Eklendi. -15Adet ZIRH DÖNÜŞÜMÜ -14Adet SİLAH DÖNÜŞÜMÜ -Renkli 75 Level Silahlar Aktif (Zehir,Kin Vb.) -5Başla 250Bitiş -G Npc -Renkli Titan – Renkli kraliyet – Betalar Aktif -4Envanter -Lonca Liderlerinin Aktif Sistemi -Lonca Tanıtım Sistemi -İtem Kilitleme -İtemlere 4Taş Basabilme Özelliği -Taşlar +8e Kadar Dönüşür(+8Taşlar Renk Deiştirir) -Yan Panel Göstergesi -Gece – ... Devamını Oku »

limitmt2

Yeni Projemiz LimitMt2 ile sizlerleyiz. Biz Lovamt2 kurucularından , EditsizPvp -Wintermt2-Gezegenmt2 sahipleri ve bu işi gönülden 4 yıldır yapan , hiçbir serverimizde kapama olayı olmayan , alt yapısını Decade Limited Şirketinden Alan , kurumsal kimliği olan server şirketiyiz.Bizlere diğer serverlerimizden olsun,oyunu bırakan loncalar olsun herkes yeni bir server arayışında olduklarını ilettiler.Pvp serverler 2017 de çok farklı bir boyut aldı.Artık sezon ... Devamını Oku »

Oyunlarda kullanabileceğiniz kullanıcı ve klan isimleri

Merhaba, Online yada offline farketmez oyunlarda kullanabileceğiniz kullanıcı nicklerini sizler için bir araya topladık. İngilizce kullanıcı isimleri Redworm –  Kırmızı solucan Madworm – Manyak solucan Alone – Yalnız, TeK OneOnOne – 1 e 1 Demon – Cin Deville, Devil, Evil Türkçe kullanıcı isimleri Deli 7den70e Fatih Sultan Fedakar DersOlsun Kimsesiz Tekbaşına 1başına Ölüm Sessiz Suskun Susturucu Tektabanca TeK Duman Tek1 ... Devamını Oku »