Oyun Bilğilendirme

Oyun Bilğilendirme

a99.io Agar Server Gereksimleri

Merhaba agar.io oyuncuları. 2015 yılında agario oyunları dünya capında oynamaya başladı bu oyunlar agar.io telif hakları nedeniyle cogu banlandı coguda google searc sralamalarından geri itildi. daha sonra dunya genelindeki webmasderler oyun hakkında farklı isimler türetmeye başladı bunlardan bir kacı örnek germsio, zafer2, petridish ve a99.io gibi adresler oluşturuldu farklı isimler olması bence daha iyi oldu diger isimler her biri birbirini ... Devamını Oku »

Bıçakcı ninja Efsunları Nasıl Olmalı!

Bıçakcı ninja Efsunları Nasıl Olmalı! 2017 Metin2 Pvp Bıçakçı Ninja Efsunları Bıçakçı ninja efsunları konumuzda bıçakçı ninjalar hangi itemleri kullanmalı ve efsunları nasıl olmalı öğreneceksiniz. Bildiğiniz üzere bıçakçı ninjalar yüksek hasar verebilen bir karakter. Yüksek damagelere sahip olmasının nedeni skillerinden kaynaklanıyor. Ninja skil hasarları gerçekten çok can yakar. Zaten ninjaların skilden başka bir silahı yoktur. Diğer karakterlere göre skil hasarı ... Devamını Oku »

Metin2 pvp lerde Kazanılan Paraya vergi ödeme

Merhaba arkadaşlar, yıl 2018 e girmek üzereyiz önümüzdeki yıllar muhtemelen bu işlerin üzerine daha çok gidilecek. gidilme sebebi insanların bilinclenmessi. eskiden bimer yoktu bilişim sucları fazla ilgilenmiyordu ülkemizin teknolojisi ve kendini internet üzerine adapte etmesi maliye müdürlügündeki bilişim uzmanlarının çogalması internette eskiye nazaran kazanca ortak olmalarına sebeb oldu. şimdi sizleri mobil ödeme şirketleri hakkında bilinclendircegim. şimdi bu adamlar müşteri kapmak ... Devamını Oku »

Metin2 Gm Kodları ve Komutları

2017 metin2 gm komutları ve gm kodları Merhaba degerli kullanıcıları google üzerinden ve metin2 blog larda araştırmalarıma göre yalan yanlış başlıklar la kullanıcıları zor duruma soktuklarını düşünerek bu konuyu açma gereksimi duydum. google de metin2 gm komutları yazıyorum. ve karşıma sağdece item kodları kılıç kodları saçma sapan şeyler çıkıyor. gm komutları yada gm kodları yazınca akla ne gelir düşünen olmamış. ... Devamını Oku »

USA Agario Private Server UNITED STATES

Agario türk oyunlarında öncülük yapan http://tr.agar.bz UNITED STATES YANİ amerika birleşik devletlerinde de en fazla oynanan tarayıcı server oyunlarından biridir USA yani amerikadan agario oynuyan kullanıcılar http://us.agar.bz uzantılı agar.bz ye ait serverde oyun oynamaktadırlar.bolca onlineye sahip olan agar.bz adresi hemen hemen her ülkeye ait uzantılarla aynı ülkeye ait kullanıcıları bir arada tutmaktadırlar sıfır lag olan serverler ovh sunucularda barınmaktadır. diyebilecegim ... Devamını Oku »

Metin2 Server Logonu Yarat

Metin2 Logo ve banner yapımı Merhaba degerli kullanıcılarımız biliyoruz ki bu sektöre küçük yaşta başlayanlar aşikar. ve tanıtım yaparken banner logo olmadıgından müzdarip. artık logo, banner ws türevi işlemlerinizi kimseye boyun egmeden basit bir şekilde yapa bilrisiniz. mesela konu başlıgında bulunan metin2 server logonu yap resmini sadece 30 sn de yaptım basit bir şekilde tabiki vakit ayırırsanız daha güzel görselelrde ... Devamını Oku »

Agario nedir Agario Pvp nedir

agario

Agario Oyunu Matheus Valadares Tarafından yapılmış, Online 2 boyutlu bir oyundur. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin ve Dünyanın en çok oynanan mmorpg oyunları arasına girmişti. Kodlaması farklı wepte farklı şeyler için kullanılan Javascript’dir. Agario Oyuncularının Kendilerine göre skinleri yapılabilir ve Oyun içerisinde bir çok ülke skini mevcuttur. Bir sürü farklı server var. Örneğin: Team(Takım): Takım serverinde Online oyuncuların kullanabileceği 3 renk ... Devamını Oku »

agar io etkinlikleri

agario

merhaba agar io severler. bu gun size bol bol etkinligi olan zafer2.com üzerinden yayın yapan popiler bir oyuna sahip olan zafer2 agar io adresinden sizlere goruntuler bilgiler sunacagım.   zafer2.com agar io oyunu gun geçtikce kendini geliştiren ve google arama motorlarından birden fazla desdek sitesi olan bir kuruluştur. destek sitelerini yeni açıp ileriki zamanalrda oyun tabanına bol bol kullanıcılar saglayacaktır. ... Devamını Oku »

Pvp server: Navicat`a Bağlanan ları Nasıl göre biliriz?

netstat

pvp serverimde birileri navicatıma baglanıp edit yapıyorlar? pvp serverimde navicata baglanıp kullanıcılarımı banliyorlar? Bunları nasıl öğrene biliriz.. Merhaba arkadaşlar pvp serverler de bu gibi sorunlar cogunlukla olmakta bunları nasıl engelleriz genelde artniyetli insanlar serverinize ait site hosding şirketlerinden websitenizin bulundugu ana serverden hosding alarak shell yolu ile ftp bilgilerinize ulaşmaktadırlar bunları engelemek için ne yapmak gerek  sitenizde bulunan confing dosya ... Devamını Oku »

Türkiye Pvp Serverler Oynuyor

Pvp serverler Türkiye de tüm heyecanı sürüyor. Private server oyunlarının en güzel yanı çok emek harcamadan daha az iş ile daha çok eğlence imkanı sağlamasıdır. Pvp serverler bir çok çeşiti içinde barındırmaktadır. Size uygun olanı seçerek eğlenceli pvp server oyunlarına girebilirsiniz. Editsiz pvp serverler size herkesin eşit olduğu bir ortam sağlar, gm bedava editli pvp serverler genelde gm serverdir, edit ... Devamını Oku »