Oyun Bilğilendirme

Oyun Bilğilendirme

Metin2 Server Logonu Yarat

Metin2 Logo ve banner yapımı Merhaba degerli kullanıcılarımız biliyoruz ki bu sektöre küçük yaşta başlayanlar aşikar. ve tanıtım yaparken banner logo olmadıgından müzdarip. artık logo, banner ws türevi işlemlerinizi kimseye boyun egmeden basit bir şekilde yapa bilrisiniz. mesela konu başlıgında bulunan metin2 server logonu yap resmini sadece 30 sn de yaptım basit bir şekilde tabiki vakit ayırırsanız daha güzel görselelrde ... Devamını Oku »

Agario nedir Agario Pvp nedir

agario

Agario Oyunu Matheus Valadares Tarafından yapılmış, Online 2 boyutlu bir oyundur. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin ve Dünyanın en çok oynanan mmorpg oyunları arasına girmişti. Kodlaması farklı wepte farklı şeyler için kullanılan Javascript’dir. Agario Oyuncularının Kendilerine göre skinleri yapılabilir ve Oyun içerisinde bir çok ülke skini mevcuttur. Bir sürü farklı server var. Örneğin: Team(Takım): Takım serverinde Online oyuncuların kullanabileceği 3 renk ... Devamını Oku »

agar io etkinlikleri

agario

merhaba agar io severler. bu gun size bol bol etkinligi olan zafer2.com üzerinden yayın yapan popiler bir oyuna sahip olan zafer2 agar io adresinden sizlere goruntuler bilgiler sunacagım.   zafer2.com agar io oyunu gun geçtikce kendini geliştiren ve google arama motorlarından birden fazla desdek sitesi olan bir kuruluştur. destek sitelerini yeni açıp ileriki zamanalrda oyun tabanına bol bol kullanıcılar saglayacaktır. ... Devamını Oku »

Pvp server: Navicat`a Bağlanan ları Nasıl göre biliriz?

netstat

pvp serverimde birileri navicatıma baglanıp edit yapıyorlar? pvp serverimde navicata baglanıp kullanıcılarımı banliyorlar? Bunları nasıl öğrene biliriz.. Merhaba arkadaşlar pvp serverler de bu gibi sorunlar cogunlukla olmakta bunları nasıl engelleriz genelde artniyetli insanlar serverinize ait site hosding şirketlerinden websitenizin bulundugu ana serverden hosding alarak shell yolu ile ftp bilgilerinize ulaşmaktadırlar bunları engelemek için ne yapmak gerek  sitenizde bulunan confing dosya ... Devamını Oku »

Türkiye Pvp Serverler Oynuyor

Pvp serverler Türkiye de tüm heyecanı sürüyor. Private server oyunlarının en güzel yanı çok emek harcamadan daha az iş ile daha çok eğlence imkanı sağlamasıdır. Pvp serverler bir çok çeşiti içinde barındırmaktadır. Size uygun olanı seçerek eğlenceli pvp server oyunlarına girebilirsiniz. Editsiz pvp serverler size herkesin eşit olduğu bir ortam sağlar, gm bedava editli pvp serverler genelde gm serverdir, edit ... Devamını Oku »

Prototype 2 İndir

Prototype 2 İndir, Prototype 2 Torrent İndir, Prototype 2 Full İndir, Prototype 2 Tek Link İndir, Prototype 2 Hızlı İndir Oyun İsmi: Prototype 2 İndirme Türü: Torrent Oyun Türü: Savaş ve Aksiyon Dosya Boyutu: 8 Gigabayt(GB) Prototype Serisinin İlk Oyunu Gibi Başarılı Olacağından Eminim. Prototype’de Bulunan Bir Çok Özellik Geliştirilmiş ve Yeni Yeni Şeyler Çıkmış Ortaya. Her İnsanın İçine Hızlı ... Devamını Oku »

Crysis 3 İndir

Crysis 3 İndir, Crysis 3 Torrent İndir, Crysis 3 Full İndir, Crysis 3 Hızlı İndir Crysis 3, Crysis 2’den 24 yıl sonrasında yani 2047 yılında ve bir kez daha New York şehrinde geçiyor. İkinci oyunda gerçekleşen büyük savaşın ardından Prophet, Crynet tarafından hapse atılır ve Ceph (uzaylı) ler tarafından dünya üzerinde o ana kadar görülmemiş en büyük işgal gerçekleştirilir. Ayrıca ... Devamını Oku »

Call Of Duty Ghosts indir

Call Of Duty Ghosts indir, Call Of Duty Ghosts Full indir, Call Of Duty Ghosts Torrent indir, Call Of Duty Ghosts Hızlı indir Oyun İsmi: Call Of Duty Ghosts İndirme Türü: Torrent Oyun Türü: Savaş ve Aksiyon Dosya Boyutu: 32.1 Gigabayt(GB)   Güney Amerika ülkeleri birleşerek Federasyon adlı örgütü oluştururlar ve ABD’ye savaş açarlar. Federasyon, ABD’nin uzayda savaş durumları için ... Devamını Oku »

Telefon Oyunları

telefon oyunları

Akılı telefonlarımız (android işlemcili telefonlarımız) Tabletlerimiz ve Bilgisayarlarımızda Oynaya bilecegimiz 3d,2d alt yapılı android uygulamalı telefon, Mobil ve tablet oyunları Android işlemcilerde oynanan ve telefonlarımızda oynadığımız Güzel oyunları Burada Bulabilrisiniz. Telefon oyunları oynamak için neler yapmamız gerekiyor. Eskiden bildiginiz gibi Android işlemciler Çıkmadan önce Normal ceptelefonlarımızda Normal çep telefonu oyunları oynardık tetris gibi balon patlatma gibi Şimdi Android işlemcili oyunlar ... Devamını Oku »

Transformice Online

Transformice, Transformice Oyna, Transformice indir Transformice, Çok Oyunculu Online Bir Web Tarayıcıda Oynanan Eğlenceli Bir Oyundur. Oyunun temel amacı, bir harita üzerinde yerleştirilmiş bir parça peyniri almaktır. Oyunda hareket etmek, zıplamak ve eğilmek için Yön tuşları veya W,A,S,D tuşları kullanılır. Oyuncuların peynir toplayabilmesi peynire dokunması gerekir. Oyuncunun fare deliğine girebilmesi için peynir almak zorunludur. Peynir ve fare deliklerinin sayısı haritadan ... Devamını Oku »