2016’Nın Yeni Bağımlılığı slither.io

Merhaba Arkadaşlar, 2016 yılının yeni bağımlılık yaratan oyunu hakkında sizlere bilgiler sunacağım.

Slither.io oyunu Tüm dünya’da 25 Mart 2016 tarihinde yayımlandı. Slither.io oyunu Steve Howse tarafından geliştirilen bir kitlesel çok oyunculu bir Online oyundur.

Oyunun kısa bir sürede dünya’da duyulmasının en önemli nedeni ise, Oyunun bir çok Youtuber tarafından oynanılıp youtube web sitesinde paylaşmaları olmuştur. Slither.io oyunu, iOs, Android ve Web tarayıcılar’da oynanmaktadır.

Slither.io Nasıl Hızlanır ?

Oyundaki yılanımızı hızlandırmak için, Boşluk tuşuna veya W tuşuna veya Faremizin Sol tuşuna basmamız yeterli olacaktır.

Slither.io Oyunundaki Amaç nedir ?

slither.io oyunundaki amaç, oynadığımız oyunda, kullandığımız yılan karakterini güzel ve profesyonel bir şekilde kullanarak Leaderboard yani TOP 10 Sıralamasında ilk sıraya geçmek ve sıramızı korumaktır.

Slither.io oyunu ilk bakışta bize klasik yılan oyununu andırıyor.

Slither.io’nun agar.io’dan tek ve önemli farkı vardır vede oda şudur ; Oyunda küçük yılan olmanıza rağmen büyük yılanların size değmesini sağlayarak ölmesini sağlayayıp yılanın puanlarını yiyerek yılanınızı büyütebilirsiniz.

Slither.io Skin Nasıl Kullanılır ?

slither.io yılanların farklı görünmelerini istediği için, yılanların derisinin rengini değiştirmeyi planlamış ve yapmıştır. Slither.io’da Skin kullanabilmek için adım adım anlatacağım şeyleri uygulayın.

1.Adım : ilk olarak slither.io’ya girdikten sonra altta bulunan twitter sosyal ağ butonuna basın ve geri dönün. Sol alt tarafta Change skin yazacaktır tıklayın. buradan skininizi seçin daha sonra alt tarafta bulunan Save‘ye basın. daha sonra Play‘a basarak oyuna girin.

Slither.io Oynamak için aşağıdaki Link’e tıklamanız yeterli olacaktır.

slither.io play

 

Bir önceki yazımız olan Mafia 2 Torrent indir başlıklı makalemizde Mafia 2, Mafia 2 Full indir ve Mafia 2 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*